dobíječka autobaterií, solární, 1,5W, 100mA

Kód: MB-417310
Neohodnoceno
Značka: EXTOL CRAFT
690 Kč –16 %
dobíječka autobaterií, solární, 1,5W, 100mA
690 Kč –16 % 575,10 Kč 475,29 Kč bez DPH
Skladem
dobíječka solární 1,5W

Detailní informace

Detailní popis produktu

Solární dobíječka autobaterií je určena k udržovacímu dobíjení olověného akumulátoru osobních, užitkových a obytných vozů, lodí apod. při delším odstavení dopravního prostředku z provozu, např. během dovolené, zimního období apod., při kterém dochází k přirozenému samovybíjení akumulátoru, protože akumulátor není dobíjen při provozu vozidla. Solární dobíječka tak odstraňuje problémy se startováním vozidla po delším odstavení vozidla z provozu. Nabíječka je určena pro všechny typy 12V autobaterií.Solární dobíječku jednoduše položíte blízko okna automobilu a připojíte ji do 12V zásuvky cigaretového zapalovače automobilu prostřednictvím dodávané koncovky. UPOZORNĚNÍNabíjení akumulátoru vozidla přes 12V zásuvku cigaretového zapalovače lze pouze v případě, že po vypnutí motoru a vytažení klíčku ze startování vozidla je v zásuvce přítomno napětí. Pokud v zásuvce napětí není, nelze akumulátor tímto způsobem nabíjet. Pokud není napětí v zásuvce v přední části vozidla, ověřte, zda není přítomno napětí v zásuvce v zavazadlovém prostoru vozidla, která je určena zejména pro napájení cestovních chladniček.

Doplňkové parametry

Kategorie: startování
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg
info: UPOZORNĚNÍ: Nabíjení akumulátoru vozidla přes 12V zásuvku cigaretového zapalovače lze pouze v případě, že po vypnutí motoru a vy
technické parametry: 1,5W, 100mA
značka: EXTOL CRAFT
Info: UPOZORNĚNÍ: Nabíjení akumulátoru vozidla přes 12V zásuvku cigaretového zapalovače lze pouze v případě, že po vypnutí motoru a vytažení klíčku ze startování vozidla je v zásuvce přítomno napětí.
Technické parametry: 1,5W, 100mA
Značka: EXTOL CRAFT

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: