Pracovní oděvy - bundy, kalhoty i montérky s laclem

Pracovní oděvy jsou potřeba v mnoha odvětvích lidské činnosti, ať už se jedná o práci nebo volný čas. Díky nim můžete pracovat na rizikových místech a bez obav se pohybovat v prostředí, kde hrozí ušpinění, potřísnění nebo kde jsou zvýšené požadavky na bezpečnost. Vítek má ve svém obchodě mimořádně bohatou nabídku střihů, velikostí, barev i typů oděvů, proto si zde vybere i ten nejnáročnější zákazník.

Pracovní oděvy pro všechna odvětví

Vítek vám nabízí klasické, reflexní, profesní, zateplené, jednorázové i nepromokavé oděvy pro nejrůznější odvětví.

  • Zemědělství a zahradnictví
  • Stavebnictví
  • Řemesla a druhotné práce
  • Těžký a lehký průmysl
  • Služby a logistika
  • Hygienické prostředí
  • Petrochemický a těžební průmysl

pracovní oděvy

Pracovní bundy, které vás ochrání

Fyzicky namáhavá práce v nepříznivých povětrnostních podmínkách si zaslouží odolné pracovní bundy, které jsou navržené a ušité do náročných situací, a i přesto zajistí pohodlí. U vybraných modelů nechybí ani reflexní prvky či voděodolná vrstva.

Pracovní kalhoty i kraťasy

Kombinézy, montérky s laclem, kalhoty, kraťasy, bundy, mikiny, trička i vesty – veškeré pracovní oblečení, které je odolné, příjemné na nošení a praktické na práci naleznete u Vítka za příznivé ceny. Jednotlivé střihy mají zesílená zátěžová místa, pevné zipy i patenty a samozřejmostí je také velké množství šikovných kapes.

Oblíbené montérky s laclem

Bez pohodlných montérek s laclem se obejde málokterý kutil. Existuje celá škála různých střihů, proto si můžete vybrat přesně ty, které vám padnou jako ulité. Důmyslně umístěné kapsy ukryjí vše potřebné a vám ulehčí práci. Vítek má montérky pouze od léty osvědčených dodavatelů a v nabídce má i často vyhledávané dětské montérky a pracovní oblečení.

Pracovní oděvy s tradicí z Hradce Králové

Kamenný obchod Vítek sídlí v Hradci Králové již více než 25 let a sortiment pracovních oděvů i dalších ochranných pomůcek dodává jak jednotlivě, tak i ve velkých objemech pro podniky a školy. Mezi standardní služby patří také vytvoření loga na pracovní oblečení podle přání zákazníka. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Kategorie