Outdoorové oblečení pro volný čas

Turistika, cyklistika, výlety do přírody či jízda na koni – každý, kdo svůj volný (ale i pracovní) čas tráví v přírodě, jistě ocení kvalitní outdoorové oblečení, které je pohodlné na nošení, odolné fyzicky náročným aktivitám i povětrnostním podmínkám. Pro všechny dobrodruhy, kteří pro své toulky přírodou hledají profi vybavení, má Vítek připravenou bohatou nabídku oblečení a obuvi pro muže, ženy i děti.

Outdoorové kalhoty, bundy i boty

Ať již vyrážíte do českých luhů a hájů nebo míříte na některou zahraniční „několikatisícovku“, nesmí vám v šatníku chybět profi vybavení, které si hravě poradí s potem, odolá dešti, bude pohodlné a skladné.

Outdoorové kalhoty, lehké bundy a pevné boty jsou u Vítka samozřejmostí. K tomu za velmi příznivou cenu seženete i funkční spodní prádlo, vesty, trika či košile.

Výhody ukryté v outdoorovém oblečení

  • Komfortní, lehké a prodyšné
  • Odolné větru, vlhku a dešti
  • Reflexní prvky
  • Různorodý sortiment
  • U Vítka za příjemné ceny

outdoorové oblečení

Pánské i dámské termoprádlo

Pro pohodlné termoprádlo najdete využití nejen na výletech do přírody, ale i při běžném nošení. Především v zimních měsících se pánské i dámské termopládlo stává praktickým doplňkem, který ochrání před chladem. Pokud pracujete venku, v sychravých dnech můžete termoprádlo použít pod pracovní oděvy, a tak získat komfortní oblečení pro každou příležitost.

Zajímá vás o outdoorovém oblečení více? Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám prozradíme další zajímavé informace.

Kategorie