Oděvy pro gastro a zdravotnictví

Gastronomie a zdravotnictví mají jedno společné – v obou oborech se klade velký důraz na hygienu a perfektně čisté oblečení, které pro svoji údržbu potřebuje minimální péči. Vítek zajišťuje gastro i zdravotnické oděvy pro specializované školy, jídelny, restaurace, nemocnice, lázně i soukromé lékaře. Kusový i velkoobchodní prodej je samozřejmostí.

Kuchařské rondony i čepice

Vítek má ve své široké nabídce gastro oblečení pro kuchaře, pomocníky do kuchyně i oděvy pro potravinářský průmysl. Vybírat můžete z několika typů kuchařských rondonů, pracovních kalhot i halen pro číšníky, servírky či kuchaře a v neposlední řadě také čepice různých typů (tzv. hřib, lodička, baret i jednorázové síťky). Zapomenout nesmíme ani na pohodlnou a bezpečnostní obuv.

Lékařské oblečení a bílé programy

Pod názvem „bílý program“ se skrývají oděvy, které jsou spojené s čistotou a vysokou hygienou při práci (ať již s potravinami či lidmi). Kromě výše uvedené gastronomie se jedná i o farmacii, zdravotnictví či laboratorní vybavení.

Z lékařského oblečení vám Vítek zajistí kalhoty, haleny, tuniky, pláště a další potřebné doplňky. V nabídce nechybí ani speciální obuv či jednorázové ochranné pomůcky.

zdravotní oblečení

Logo a název firmy? Není problém!

Především v gastronomii je velký tlak na budování dobrého jména kuchaře či restaurace, proto s Vítkem můžete podpořit povědomí o vaší restauraci pomocí výšivky loga na rondon či oblečení obsluhy. Ani soukromí lékaři však nejsou výjimkou a obyčejné pracovní oblečení zdobí profi logo ordinace či názvem léčebného komplexu. V případě zájmu či hledání odpovědí na vaše otázky nás neváhejte kontaktovat.

Kategorie