Pracovní rukavice pro každou příležitost

Potřebujete rukavice na stavbu, opravu motoru, zahradu či úklid? Rukavice kožené, gumové, jednorázové i speciální? Všechny tyto a mnohé další naleznete v bohaté nabídce u Vítka, který nabízí desítky ochranných rukavic pro každou příležitost. Vydejte se na nákupy do kamenné prodejny v Hradci Králové nebo navštivte e-shop z pohodlí domova.

Gumové rukavice pro úklid i zdravotnictví

Gumové rukavice patří do zdravotnictví, gastronomie, do chemického průmyslu a nejčastěji se s nimi setkáte nejspíš při úklidu. Pomáhají nejen chránit pokožku proti vnějším vlivů, ale zároveň zabraňují přenosu infekce a udržují vysoký hygienický standard.

Jednorázové rukavice

Vítek má ve své nabídce sterilní i nesterilní jednorázové rukavice. Využití mají nejen ve zdravotnictví a v potravinářském průmyslu, ale i v dalších oborech, jako je kadeřnictví (např. barvení vlasů), farmacie či krátkodobý úklid či styk s drobnými nečistotami.

Svářecí (svářecké) rukavice a další vysoce odolné rukavice

Naopak velmi odolné musí být rukavice určené pro strojírenství a těžký průmysl, které jsou denně namáhané vnějšími vlivy, především horkem, tepelným zářením či velkým mechanickým zatížením. Kromě svářecích rukavic tak u Vítka seženete rukavice pro brusiče, paliče a další oblasti. Všechny tyto výrobky splňují požadované normy a certifikace.

Vítek má rukavice pro každou příležitost

  • Pracovní rukavice letní i zimní
  • Rukavice jednorázové i odolné
  • Rukavice s textilním i netextilním podkladem
  • Rukavice odolné teplu, chemii i protipořezové
  • Rukavice pro stavbu, sváření i práci se dřevem
  • Antistatické i antivibrační rukavice
  • Rukavice kožené, úpletové a povrstvené/máčené

ochrana rukou

Zajímá vás o rukavicích více? Potřebujete zjistit správnou velikost? V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Kategorie