Zachycovací postroj, lana a karabiny

Pro bezpečnou práci ve výškách má Vítek ve své nabídce tělové zachycovací postroje, ochranu při práci ve výškách (zachycovací prvky) a kotvící prvky. Jedná se o ověřené postroje a zachycovací pásy, které odpovídají předepsaným normám a prošly atestem. Pokud těmto bezpečnostním pomůckám dopřejete pravidelné revize, můžete se na jejich funkčnost plně spolehnout po mnoho let.

Tlumič a zachycovač pádu

Využijte pestrou nabídku bezpečnostních prvků, díky které si můžete sestavit jištění pro nejrůznější situace, ať již opravujete střechu, stavíte lešení nebo prořezáváte stromy. Součástí jištění je také tlumič, naviják a zachycovač pádu (posuvný, samonavíjecí, pohyblivý...), který Vítek nabízí v několika rozměrech.

Povinné roční revize

Podle EN365 se povinná roční revize týká všech prostředků proti pádům z výšky. Životnost textilních výrobků (zachycovací postroje, lana...) je 10 let, u kovových OPP je to 20 let.

práce ve výškách

Kotvící prvky, kladky a karabiny

Použijte pro svoji bezpečnost certifikované jistící a kotvící prvky, jako jsou kladky, lana a karabiny. Díky pestré nabídce si můžete navolit jištění na míru, které vás při práci ve výškách ochrání.

Jistící, ocelová a tažná lana

Ani nabídka certifikovaných lan, provazů a vázacích prostředků není pozadu. Samozřejmostí je splnění všech potřebných norem a atestů, které zajišťují bezpečnost při práci ve výškách a v případě pádu osob z výšky zajistí maximální zvolnění pádu.

Kontaktujte nás, sdělte nám své přání a Vítek vám připraví nabídku na míru vašim potřebám. Vybrané produkty nalezete na e-shopu, kompletní sortiment v kamenné prodejně v Hradci Králové.

Kategorie