Pracovní boty, holinky i pantofle

Každý z nás potřebuje boty – ať už se jedná o domácí bačkory, holinky na zahradu, bezpečnostní pracovní obuv s ocelovou špičkou či outdoorové boty na výlety. Tyto a mnohé další, zaměřené speciálně na bezpečnost a pohodlí při práci, má Vítek v kamenné prodejně v Hradci Králové, kde si všechny modely můžete také na místě vyzkoušet.

Nestárnoucí Prestige jako pracovní obuv

Svůj boom zažila česká obuv značky Prestige v 80. letech, ale své stálé místo si mezi zákazníky drží i na počátku 21. století. A není divu – jedná se o koženou, pohodlnou a velmi odolnou botu, která je vhodná nejen do přírody a terénu, ale zároveň splňuje i atestaci pro pracovní obuv. Z dřívější bílo modré kombinace vznikla postupem let pestrá nabídka v různých barvách, proto si jistě vybere každý.

Pracovní obuv s ocelovou špičkou či planžetou

Na rizikových pracovištích, kde hrozí poranění chodidla, prstů u nohou či nártů, se v rámci bezpečnosti používá pracovní obuv s pevnou ocelovou špičkou či s planžetou, která ochrání podešev proti propíchnutí.

Tento typ obuvi se používá nejen v průmyslu, stavebnictví či dřevařství, kde hrozí poranění nohy těžkým padajícím předmětem, ale také například v masokombinátu, kde ocelová tužinka ve špičce boty zabrání poranění, které může vzniknout například padajícím nožem.

ochrana nohou

Pánské, dámské i dětské holínky

Pracujete ve vlhkém prostředí nebo potřebujete své nohy uchránit před deštěm? Vítek nabízí holinky pro děti, ženy a muže, dále pro rybáře, myslivce, zahradníky, zemědělce a další profese, kde je poptávka po pohodlných holinkách, které jsou protiskluzové, odolné a ve vybraných modelech i s ocelovou špičkou, zajišťující vašim nohám maximální bezpečnost.

Obuv pro gastronomii a zdravotnictví

Vítek má ve své nabídce nejen pracovní oděvy pro gastro a zdravotnictví, ale také obuv, která odpovídá potřebným předpisům a vytváří pro nohy příjemné zázemí po celý den. Více naleznete v e-shopu.

Veškeré boty si můžete pohodlně vyzkoušet v kamenné prodejně v Hradci Králové. Pokud to k nám máte daleko, objednejte si je jednoduše z pohodlí domova, a pokud vám velikost nebude sedět, kontaktujte naše reklamační centrum, kde se snadno domluvíte na výměně zboží.

Kategorie