Ochrana hlavy, sluchu i dýchacích cest pomocí respirátoru

Ať už pracujete v lese, v dílně či na stavbě, ochrana hlavy by měla být samozřejmostí. Nejedná se však pouze o ochrannou přilbu, ale také pomůcky, které zajistí bezpečí pro zrak, sluch a dýchací cesty. Všechny ochranné pomůcky splňují nejnovější bezpečnostní normy, a pokud přemýšlíte o firemním označením pomůcek, postará se Vítek i o vyšití či potištění loga.

Ochranná přilba pro vaše bezpečí

Na žádné rizikové pracoviště byste neměli vstupovat bez ochranné přilby, která zajistí bezpečnost práce. Vítek má ve své nabídce přilby se čtyřbodovým či šestibitovým uchycením, které perfektně sedí a zajistí při práci bezpečí a komfort.

Respirátor proti prachu i polomasky do lakovny

Roušky, respirátory a polomasky se používají při ochraně dýchacích cest proti prachu a zabránění vzdechnutí toxických látek a filtraci mikroorganismů, virů a bakterií.

ochrana hlavy

Podle činnosti můžete vybírat z nabídky s výdechovým ventilkem i bez. Tyto ochranné pomůcky by měly být samozřejmostí v lakovnách, na stavbách, ve zdravotnictví a v dalších oblastech, kde by se bezpečnost neměla podceňovat.

Sluchátka a zátky pro ochranu sluchu

Ať už jste vy sami nebo vaši zaměstnanci vystavováni častému hluku, bez sluchátek či ušních zátek (tzv. špuntů do uší) riskujete dlouhodobé a v některých případech i nevratné poškození sluchu.

O ochraně sluchu by však měl člověk přemýšlet i ve svém volném čase (sekání trávníku, vrtání poličky do stěny, vysávání koberce...) a nepodceňovat své zdraví, byť jen chvilkovým rámusem.

Ochranné brýle do dílny, na sport i zahradu

Rčení „Střežit jako oko v hlavě“ má své opodstatnění. Zrak je velmi cenným lidským smyslem, o který bychom měli pečovat a nevystavovat ho riskantním situacím.

Ať už se jedná o jízdu na kole, sekání trávníku, vrtání do stěny, štípání dřeva či sváření, vždy je potřeba vybrat ochranné brýle odpovídající dané činnosti, aby byla dodržena maximální bezpečnost při práci i zábavě.

Nejste si jisti výběrem? Chcete zařídit aplikaci loga? Neváhejte nás kontaktovat, Vítek vám rád poradí a zajistí označení pracovnách pomůcek podle vašich představ.

Kategorie