Ruční i elektrické nářadí

Pokud pro svoji profesi či hobby hledáte ruční a elektrické nářadí, u Vítka jistě seženete vše, co hledáte. Bohatý sortiment ověřených značek, možnost osobního vyzkoušení a k tomu výběr z široké škály dalších doplňků či pracovního oblečení – to je nabídka, které se jen těžko odolává.

Hobby i profi elektrické nářadí

Vítek nabízí nářadí v několika kategoriích, proto si vybere domácí kutil, profi řemeslník i firmy a školy. V nabídce je aku nářadí, brusky, frézy, hoblíky, kladiva, míchadla, pily, vrtačky, šroubováky a další elektrické nářadí.

Nářadí všeho druhu

  • Ruční nářadí
  • Elektrické nářadí
  • Nářadí do dílny i na zahradu
  • Hobby i profi úroveň
  • Pouze osvědčené značky

nářadí

Nářadí do dílny, které užijete

Ať už je vaše dílna doma v garáži nebo je součástí podniku (autoservis, truhlárna, různé druhy výroby), jistě se neobejde od drobných pomůcek, jako je prodlužovací kabel, baterka či svěrák. Chybět by nemělo ani ruční nářadí v podobě šroubováků, kladiv a klíčů či elektrického nářadí, u kterého se neobejdete bez kvalitní vrtačky, brusky či pily.

Ruční nářadí do každé domácnosti i firmy

Tu potřebujete přitlouct hřebíček na pověšení obrázku, tam zase kape kohoutek, který chcete utáhnout. Základně vybavené nářadí by mělo být v každé domácnosti – šroubováky, kleště, klíče či imbusy se vždycky hodí mít po ruce. Pokud však ruční nářadí využíváte denně, dopřejte si profesionální sady přesně podle vašeho gusta.

Máte otázky? Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám poradíme s výběrem a sestavíme por vás objednávku přesně podle vašich potřeb.

Kategorie