Dětské montérky i pracovní rukavice

Vítek myslí i na nejmenší pomocníky, pro které má připravené pracovní oděvy a ochranné pomůcky v dětských velikostech. Děti rády pomáhají rodičům a v profi oblečení se budou cítit jako opravdoví zedníci, montéři, opraváři či zahradníci. Vyberte jim slušivé dětské montérky, ochranné rukavice, dětské kombinézy, bundy či odolné boty.

Dětské montérky s laclem

Montérky a další dětské pracovní oděvy najdou využití nejen v dílně či na stavbě, kde se malým pomocníkům líbí a kde pod dohledem dospělých prozkoumávají nová neznámá místa.

Dětské montéry s laclem jsou oblíbenou alternativou k volnočasovému oblečení. Jsou odolné, praktické, pohodlné na nošení a nemusíte se obávat, že je děti při svých hrách zašpiní. Oproti běžným teplákům vydrží velkou zátěž, nevytahají se a především díky laclu chrání dětská záda proti ofouknutí. 

A mají ještě jednu výhodu – nastavitelná délka laclu zajistí, že z montérek děti jen tak nevyrostou.

dětské oděvy

Montérky pro celou rodinu

Děti rády napodobují dospělé, proto Vítek nabízí montérky nejen pánské pro tatínky a dědečky, ale i dámské pro maminky a babičky. A abyste se v těch montérkách doma vyznali? Není nic jednoduššího, než u Vítka objednat výšivku jmen, a tím montérky snadno označit. Vybírat můžete z ověřených značek, pestrých barev a různých střihů.

Dětské pracovní rukavice

Se stejnými kvalitami jako dospělé, jsou ušité i dětské pracovní rukavice, které spolehlivě ochrání ruce vašich malých pomocníků. Děti se rády cítí jako dospělí, dopřejte jim proto ochranné pomůcky, které jim při práci na zahradě, stavbě a nebo v dílně zajistí bezpečnost a také podpoří jejich sebevědomí.

Reflexní vesty pro děti

Bezpečnost a ochrana zdraví je na prvním místě. A jako svědomitý rodič jistě děláte vše proto, aby se vaše dítě nedostalo do rizikové situace, která by ho mohla ohrozit. Mezi prevenci patří také reflexní oblečení, díky kterému jsou vaše děti na svých výletech a vyjížďkách na kole velmi dobře vidět. Vítek nabízí širokou paletu reflexních doplňků, mezi kterými jsou i oblíbené reflexní vesty pro děti, které je možné podle přání zákazníka potisknout například veselým obrázkem, aby dítě vestu rádo nosilo.

Bezpečnostní vesty i další reflexní prvky jsou od ověřených dodavatelů a odpovídají aktuálním normám. Reflexní vesty je možné zakoupit jak po jednom kuse, tak i ve velkoobchodním balení podle potřeb zákazníka. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Kategorie