Víte, kdo je Vítek?

Ladislav Vítek byl zakladatel obchodu s pracovními pomůckami CZ FORUS. Tomáš Vítek a Vilém Vítek jsou jeho synové, kteří kráčejí v tátových stopách a pokračují v tradici rodinného obchodu, který hrdě nese jméno rodiny. Zjistěte více o historii firmy.

Na co se Vítek zaměřuje?

Především na bezpečnost a pohodlí při práci. V široké nabídce pracovních a ochranných pomůcek pro řemeslníky, zahradníky, kuchaře, zdravotníky i domácí kutily si vybere jistě každý. Dále v nabídce naleznete ruční a elektrické nářadí, outdoorové oděvy či čistící prostředky.

Kdo u Vítka nakupuje?

U Vítka nakupují domácí kutilové, hospodyňky, studenti odborných škol, řemeslníci a drobné firmy. Dále také velké firmy, výrobní linky, města a obce, školy, školky, jídelny, restaurace, nemocnice, lázeňská zařízení... Zákazníci jsou opravdu z různých oborů a míst. Přidáte se mezi ně?

Kde Vítka najdete?

Vítek má tradici v Hradci Králové již od roku 1991 a již víc jak dvacet let má kamennou prodejnu v ulici Karla Čapka nedaleko nového terminálu hromadné dopravy. Od roku 2016 ho také naleznete na internetu, kde je pro vás připlavený a postupně rozšiřovaný e-shop.

Jak lze nakupovat?

Nakupovat můžete v kamenné prodejně v Hradci Králové, kde vám zkušený personál pomůže s výběrem a oblečení si můžete pohodlně na místě vyzkoušet. Pokud však dáte přednost nákupu z pohodlí domova, využijte e-shop. V případě, že máte přesnou poptávku a chcete připravit cenovou nabídku nebo máte zájem o větší odběr zboží, neváhejte nás kontaktovat.

Kategorie