Nestárnoucí boty? To jsou PRESTIGE

31.10.2016

Období 80. let, to nebyly jen kalhoty zvané mrkváče a saka s velkými ramenními vycpávkami, ale především boom v bílo-modrém provedení – boty Prestige. 

Nestárnoucí boty? To jsou PRESTIGE

Za svoji éru si prošly pestrým vývojem a nyní se vrací na výsluní s tradiční českou výrobou a novými modely!

Jak šel čas…

Na počátku se tato značka tak rozšířila, že by se jen těžko našla domácnost, která by „prestižku“ neměla v botníku. Poté přišel útlum, kdy před typickými bílo-modrými botami dalo mnoho lidí přednost jiným značkám, které se dostaly na trh, a boty Prestige byly spojovány především s pracovní obuví.

Odolné, bezpečné, moderní

Boty Prestige jsou oblíbené také pro turistiku, protože je jejich podešev odolná proti uklouznutí za sucha i za mokra. 

Díky velkému průlomu v designu je nyní na trhu mnoho modelů, které jsou i moderním doplňkem. Na své si přijde u této značky opravdu každý. Pořiďte si je i vy.

Prestižky zažívají renezanci

Generacemi oblíbené „prestižky“ zažívají renezanci. V jejich české výrobě od roku 2002 pokračuje společnost Moleda. K osvědčeným tradičním materiálům a postupům se přidala nová inovativní řešení a také ohlasy zákazníků, které firma začlenila do své výroby. Výsledkem je například dětská či letní kolekce, kolekce na golf či speciální série.

Tradiční klasická i sportovní obuv Prestige

Prestige se řadí mezi zdravotní, sportovní, volnočasovou a především pohodlnou obuv. Z původní barevné dvojkombinace je nyní na trhu pestrá škála nejen barev, ale také modelů, které se hodí pro různé příležitosti. Navíc je bota širší, proto poskytuje chodidlu dostatek prostoru. Mimo jiné vybrané modely splňují požadavky na bezpečnost a ochranu zdraví při práci a vy je můžete pořídit již nyní v e-shopu.

5 důvodů, proč je musíte mít

  • Tradiční česká výroba
  • Osvědčená kvalita a pohodlí
  • Bezpečná a protiskluzová obuv
  • Pestrá nabídka modelů i barev
  • Příznivá cena

prestige

Boty a další ochranné pomůcky seženete u Vítka

Prestiže jsou pro všechny generace a stejně jako na jejich počátku, ani nyní by neměly chybět v žádném botníku. Jsou pohodlné, dostatečně široké, bezpečné i módní – co víc si od boty přát?

Prestižky i další ochrannou obuv a pracovní pomůcky najdete v kamenné prodejně v Hradci Králové u Vítka. A pokud se botek nemůžete dočkat, můžete je hned teď objednat z pohodlí domova.

Kategorie